Chcete rozhovor? ZDE
Nebo píšete reklamy? ZDE
Máte problém či dotaz? ZDE
Chcete scénář na přání? ZDE
Chcete ohodnotit příběh? ZDE
(v současnosti neaktivní, nepište a ani si nic neobjednávejte.. občas se sem ještě dívám, ale nezaručuji, že bych uskutečnila nějakou objednávku)

Listopad 2010

Téma týdne : Déjà vu

23. listopadu 2010 v 15:24 | Terra |  Téma týdne...
Je to francouzské slovo znamenající pocit, že nová situace se už přihodila a vyslovuje se "dežaví".Souhlasíte s tím?? Líbí se vám toto krásné francouzské slůvko? Mě teda jo. To bychom asi měli všechno,snad. Co myslíte? Nesouhlasy nebo souhlasy pište do komentů.Budu se těšit.

Vtip o slepicích

18. listopadu 2010 v 17:38 | Terra
Jsou tři slepice a ty se účastní soutěže o množství snesených vajec.První je z Ruska,Druhá z Česka a Třetí z Francie.První snese denně tři vejce,druhá pět a třetí řekne:Proč bych si namáhala prdelku,když si je můžu koupit v obchodě?

Vtípek pro radost

16. listopadu 2010 v 22:44 | Terra
Angličan,Rus,Francouz a Čech chcou přeplavat jezero Lochnes první plave Angličan,který si zpívá národní hymnu,ale najednou se vynoří Lochneská příšera a sežere ho,to samé se opakuje u Rusa a Francouze.Pak tam připlave Čech a zpívá si "Kde,domov můj...".Zase se vynoří a řekne"Bezdomovce nežeru".

Můj scénář k Simpsonovým

5. listopadu 2010 v 19:59 | Terra |  Scénář
Ahoj!
Chci se vás předem zeptat jestli by vás zajímali moje vlastnoručně psané scénáře k Simpsonovým.Jestli by jste se chtěli na něco ohledně scénářů zeptat,pište do komentářů.

Téma týdne:Dospělost

5. listopadu 2010 v 15:03 | Terra
Podle mě není člověk dospělý od osmnácti,ale od mnohem pozdějšího věku tj.od třiceti.Protože je už zkušený v zaměstnání a chce si sám od sebe založit rodinu.V těch osmnácti dodělává maturitu,popř.se přihlašuje na Vysokou školu.Já osobně bych na ni chtěla jít,ale o tom si popovídáme v dálším článku nebo tak za dva,za tři roky.Myslí si někdo ,že už je "dospělý",ale ještě mu nebylo ani 18??Napište to do komentů.
Věřte mi,nejste jediní.