Chcete rozhovor? ZDE
Nebo píšete reklamy? ZDE
Máte problém či dotaz? ZDE
Chcete scénář na přání? ZDE
Chcete ohodnotit příběh? ZDE
(v současnosti neaktivní, nepište a ani si nic neobjednávejte.. občas se sem ještě dívám, ale nezaručuji, že bych uskutečnila nějakou objednávku)

Únor 2011

Téma týdne: Ztráta iluzí

28. února 2011 v 12:11 | Terra |  Téma týdne...
Ztratit iluze je něco jako ztratit sny.Všichni určitě známe film "Jak básníci přicházejí o iluze".To jsem tu napsala,protože mám pocit,že to k tomu může být zařazeno a narozdíl od minulého téma týdne,které se mi doopravdy nelíbilo,ale stejně jsem tam něco na to téma dala.Jak říkám,když ztratíte iluze ztratíte i svoje sny,které máte.Můžou to být sny o budoucím povoláním nebo nějaké jiné sny.
Vaše Terra

Návštěvnost...

23. února 2011 v 21:23 | Terra |  Moje kecy
Tak tady je malá ukázka mojí návštěvnosti...

The Sims 3-Po Setmění

23. února 2011 v 13:57 | Terra |  The Sims 3
Město Bridgeport nikdy neusíná! Simíci mají nyní další důvod zůstat vzhůru hluboko do noci, protože dostávají nový rozšiřující balíček pro slavný simulátor života The Sims 3! Novinka The Sims 3 Po setmění láká hráče vyrazit do víru nočního života a navštěvovat populární kluby, účastnit se různých akcí a utíkat před jistými nočními tvory… anebo se jimi také stát. Ať už budete do brzkých ranních hodin řádit s kapelou, anebo žít dvojí život upíra, čekají na vás hned po skončení pracovní doby a západu slunce nové vzrušující zážitky.
The Sims 3 Po Setmění umožní hráčům prozkoumat temnější stránky jejich povah, když se budou moci stát přízraky noci, potulovat se po nočních podnicích a dělat věci, které není radno provádět před setměním. Dostanou dokonce příležitost seznámit se s upírem a případně nového přítele či přítelkyni požádat, aby jim pomohli stát se jedněmi z nich. Po proměně simíci místo hladu pociťují žízeň, rychleji běhají, dokáží číst myšlenky a ve dne potřebují spát. Upíři pořádají luxusní noční párty, na které se dostane jen několik málo vyvolených, ale nejsou zdaleka jedinými, kdo si umějí užívat. V The Sims 3 Po setmění mohou hráči dopomoci svým simíkům stát se celebritami, pronásledovanými na každém kroku houfy paparazziů.
Slavní simíci žijí v nejluxusnější části města, mají otevřené dveře k zábavě pro vyšší společnost a více simoleonů, než dovedou spočítat! Nabízí se pro ně například prestižní profese u filmu, jako je například režisér či herec, ale pokud mají hudební talent, pak si mohou založit vlastní kapelu. Cvičení dělá mistry, takže simíci, kteří začnou trpělivým spořením dýšek z placu, se mohou postupně vypracovat na vrchol, kde před září reflektorů není úniku. The Sims 3 Po setmění je vaší vstupenkou do rušného světa velkoměsta, plného relaxačních vířivek, luxusních bytů, podzemní dráhy a mnohého dalšího! Ať už se rozhodnete posedět v místním baru, seznámit se s celebritami v populárním klubu, poslechnout si skvělý koncert kapely nebo se naučit umění míchání koktejlů za účelem lepšího výdělku, The Sims 3 Po setmění má vše, co potřebujete k tomu, aby se tyto přání stala skutečností.
Tenhle datadisk jako poslední mám,ty další co teď vyšli(Např.Na plný plyn a Zahradní mejdan) už ne.
Vaše Terra


SonPříběh

21. února 2011 v 17:08 | Terra |  Soutěže o nejlepší příběhy
Ahoj,mám tu pro vás soutěž o nej příběh.A hned vám řeknu všechny podrobnosti.
Dám vám tu čtyři návrhy na příběh:
  1. Pohádka
  2. Sci-Fi
  3. Román(Historický,romantický,dívčí...;je to jen na vás)
  4. Jiný(Popř.Napište jaký)
Téma pište hned do přihlášek,vaše příběhy si zkopíruju na blog hned v 1.kole soutěže.
K tomu je potřebná ta adresa blogu uvedená níže,ale to jistě znáte z jiných soutěží.
Takže přihlášky pište takhle:
  1. Přezdívka
  2. Blog na který dáte příběh pro vyzvednutí i pro oznámení začátku soutěže
  3. Jaké téma si vyberete
  4. Něco o sobě nebo o blogu(nemusíte)
Ps.Tak doufám,že se vás tu sejde tolik,aby soutěž mohla začít.


Vaše Terra

Please REKLAMY zde!!!

21. února 2011 v 15:55 | Terra |  Moje kecy
Reklamy ZDE!!!
Prosím pište reklamy jen sem,jinak je ignoruji.
Děkuji za pochopení.