Chcete rozhovor? ZDE
Nebo píšete reklamy? ZDE
Máte problém či dotaz? ZDE
Chcete scénář na přání? ZDE
Chcete ohodnotit příběh? ZDE
(v současnosti neaktivní, nepište a ani si nic neobjednávejte.. občas se sem ještě dívám, ale nezaručuji, že bych uskutečnila nějakou objednávku)

Srpen 2011

Srdce hledí na lásku 1. díl - Co bude dál?

29. srpna 2011 v 14:03 | Terra |  Srdce hledí na lásku
Jmenuju se Adriana.. Adriana Zimbabvová a je mi 17 let. Jsem ze Zlína, ale s rodinou jsem se přestěhovala do Bratislavi a chodím na zdejší gymnázium. Bohužel, protože jsem češka a na Slovensku žiju sotva půl roku, tak tu nikoho neznám a ani jsem tu nikdy nebyla, tudíž polovině slovenských slov nerozumím... Ach jo. Taťka tu dostal práci a tak jsme se holt museli přizbůsobit. I když vůbec nevím proč, páč mí rodiče jsou rozvedení. Mamce se tu taky nelíbilo, ale teď už si zvykla. Já ne. Opustila jsem všechny kámošky a mého kluka. Jak se jim asi daří.. Mamka mi furt říká, že si najdu nové přátele, ale copak to v mém věku jde? Někdy o tom přemýšlím, když jedu takhle busem ze školy. Když dorazím, tak naléhám na maminu ať se vrátíme zpátky do Zlína. "Ne!" Nesouhlasí pokaždé mamka. Už mě to štve. Asi uteču. No a? Vždyť prachy z kapesného na vlak mám! "Proč by ses vůbec chtěla přestěhovat zpátky? Do toho zapadákova?" Tak tohle už přehnala "No dovol! Je to můj zapadákov a mám ho ráda! Nikdy si tu nezvyknu. Chybí mi moji přátelé.." "To chápu. Přesto ne!" Stále tvrdí mamka. Však on jí spadne hřebínek až se zítra nevrátím ze školy. "Chachachacha chacha chá!" Potichu se zasměju. Jdu si do pokoje sbalit věci do batohu co mám do školy. Je malý, ale musí se mi tam vlézt alespoň ty hlavní věci, jako třeba spodní prádlo,higienické potřeby (Dám do kosmetické taštičky), dvě oblíbené trička, jedny kalhoty (Jedny si beru na sebe), mobil (Ten abych nezapomněla, že?:DD), notebook (Veškerou elektroniku sebou!:D), televizku a samosebou malovátka (Make-up, řasenku, rtěnku, lesk.. dám do kosmetické taštičky.;)). Ne! Mě se tam nevejde televizka!! No nic.. bez ní se obejdu. Holt si televizi nainstaluju na notebook. Sbaleno! "Adri.. běž si už lehnout!" Přikáže mi mamka "Jasně. Dobrou!" Odpovím a zhasnu světlo. Pak hodím batoh pod postel a jdu spát.

1. Vyjde vše podle plánu?
2. Dostane se nakonec z Bratislavi do Zlína?
3. Další díl bude ještě dnes nebo někdy v průběhu týdne, jo?
4. Líbil se díl?
5. Zatím;)
Vaše Terra

Stav Hiatus (Dočasný)

27. srpna 2011 v 19:10 | Terra |  Moje kecy
Je mi líto, ale vzhledem k tomu, že brzo začne škola tak nemám na výběr. (A taky je tu ještě jeden důvod, napíšu ho na konci) Jo ráda bych tu byla každý den.. bohužel to nejde. Snad se mi to ve třeťáku povede. Snad dostanu za vízo notebook (Uvažuju předčasně, ale nemám na výběr). Takže pokud budu mít někdy volno tak zaskočím a napíšu článek alespoň na TT, ale nic neslibuji. Dneska jsem si trošku uklidila stůl, abych mohla lépe a v čistotě studovat. Jdu do druháku! A přibyde mi nový odborný předmět - účetnictví (Třeba se konečně naučím počítat..:DD). Musím se opravdu snažit. Nesmí to dopadnout jako minulý rok. Rozumíte mi? Mám sice pozastaveno (Dočasně.. jak jistě víte.), ale budu tu dokud oficiálně nezačne škola a to totiž do 1. září (Kdyby někdo nevěděl), takže se máte na co těšit (Tedy možná). Taky si zkusím najít nějakou brigádu alespoň na dvě hoďky po škole abych si zkusila vydělat na notebook (Třeba se mi to povede a to znamená, že mě tu budete mít mnohem dřív). Pokud si ji neseženu, tak holt musíte počkat do konce šk. roku (Teda pokud budu mít alespoň vyznamenání), to budu mít ASI slíbený vlastní notebook, ale bohužel to není jisté. Proto bych chtěla tu brigádičku.
A taky je tu ten důvod.. nejspíš jsem na blogování závislá a takhle bych se toho chtěla zbavit. Vždyť jsem se zbavila závislosti na facebooku! Ale nezrušila jsem si ho. Teď už tam tolik nechodím a docela mi to vyhovuje. Náhrada FB se jmenuje blog.cz a té závislosti se chci taky zbavit. Chci být normální plnohodnotná osoba, která se bude SKVĚLE učit, ale nevím jestli to někdy dokážu. Nebojte, nepřestanu sem chodit.. jen to trochu omezím. Takže snad je vše jasné. Díky za pochopení.;))
Ps. Opravdu je mi to líto, ale nemám jiné řešení. Kdybych měla vlastní notebook, tak by se našlo.:D
Ps2. Milé SBéčka, omlouvám se, že nebudu obíhat, ale jak jste si jistě přečetli je to nezbytné. Byla bych moc ráda kdyby jste si mě jako SB nechali, ale je to jen na vás. Zatím pá.:))
Vaše věčně usměvavá Terra

/1/ Info

26. srpna 2011 v 22:26 | Terra |  Bomba!?
Čtyři hlavní hrdinky (Sára, Monika, Katka a Julie) jsou hudebně založené a vytvoří spolu 5-člennou kapelu spolu s Julčiným spolužákem Davidem.
Ale více o nich v cč

Kdo vyhrál SONPříběh?

26. srpna 2011 v 21:50 | Terra |  Soutěže o nejlepší příběhy
Chcete vědět kdo vyhrál SONPříběh? Samozřejmě, řeknu vám to. Vím asi jsem si s koncem soutěže dala na čas (Ostatně jako s každým kolem), ale chtěla jsem dát šanci obouma soutěžícím. Určitě se hlavně ony na rozhodnutí těšili. Nicméně vám chci oznámit, že tohle je moje poslední soutěž.
Ale dost keců, pusťte se do čtení!
Oběma příběhům jsem fandila, ale výherce jste vybrali právě vy.
Vyhrála MaJuSgA s 12 hlasy, určitě si je za svůj příběh zaslouží, ale celkem mě mrzí, že SS-Syara S-Sandrejs (SS) měla i přes svůj skvělý příběh smutné 3 hlasy.
Ps. Chtěla bych poprosit obě soutěžící ať napíšou co chcou na diplomek a já tedy až tu budu (Viz. předchozí článek) jim ho udělám.
Vaše Terra


Konec prázdnin už se blíží :(

26. srpna 2011 v 21:30 | Terra |  Moje kecy
Na něco se těším a na něco opravdu ne.
Viz cč.

Tajemství slova Floccinaucinihilipilification

25. srpna 2011 v 18:51 | Terra |  Téma týdne...
Archeoložka Cindy Sonnarová je 25-ti letá žena, která by jednou chtěla objevit tajemství slova Floccinaucinihilipilification a být celosvětově proslulá je rozvedená.. Holt to svého bývalého nemilovala a poznala, že on ji taky moc nemusí... Měl poměr s jistou Tracy Putternovou s kterou se za tři měsíce po rozvodu rozešel. Teď je dlouhodobě (Už celých šest let) ženatý. Naneštěstí tu ženu Cindy nezná. Parker je na ni naštvaný. Rozhlašuje, že je prokletá nějakou kletbou. Proto je Cindy stále svobodná. Zítra odjíždí do Cimmerie.. do země v které byla nalezena jeskyně pojmenovaná slovem Floccinaucinihilipilification. Je to tam napsáno na zdi, proto má takový název. Nikdo neví proč a ani kdo to tam napsal. Je to záhada nad záhady a právě z toho důvodu ji chce vyluštit právě Cindy.. prý má nějaký dar.
Více v celém článku

Připravuju "velkou" reportáž

25. srpna 2011 v 16:31 | Terra |  Reportáže
Takže jak už název napovídá, tak připravuju reportáž, která tu ještě nebyla a proto doufám, že Vás bude zajímat.

O co jde?

Vytvořila jsem blog na který budu v průběhu půl roku přidávat články. Tak zjistím, co Vás zajímá a co nemůžete na blozích ani vidět. Možná Vás nic z toho nebude zajímat, ale za zkoušku nic nedám. Nebo jo?

O jaký blog jde?

Je to blog s adresou trapny1.blog.cz, ani nevím jak ten název vznikl. Nejdřív jsem to neměla v plánu, ale pak jsem si řekla, že by to byl dobrý nápad. Snad se to povede. Ještě bych Vás chtěla poprosit, jestli byste tam trochu komentovali články abych reportáž skutečně uveřejnila. Nebudu zveřejňovat jména u komentářů pod článkem. Takže doufejme, že to bude fajn.

Vaše Terra

Rozhovor s Dance

24. srpna 2011 v 13:10 | Terra |  Rozhovory s blogery
Další rozhovor (Třetí) a to s blogerkou Dance
Viz. cč

Rozhovor s Anjet

22. srpna 2011 v 21:25 | Terra |  Rozhovory s blogery
Takže druhý rozhovor.. a to s blogerkou Anjet
(Povoluju jí zveřejnit rozhovor i na jejím blogu)
Pro celý rozhovor klikněte na celý článek

Druhé nejdelší anglické slovo

22. srpna 2011 v 20:56 | Terra |  Téma týdne...
Ano tohle slovo Floccinaucinihilipilification je druhé nejdelší anglické slovo. Podle mě je to jen nějaký blábol.. Vždyť to není ani na googlu překladači!! Někde jsem slyšela, že to česky znamená Nejkulikatější (Nebo tak nějak), tak jsem si to chtěla potvrdit a víte co jsem našla? Houby!! Není to ani ve slovníku na seznamu. Tak co to teda je? Druhé nejdelší anglické slovo (A pokud jo, tak které) nebo jen nějaký blábol? Co myslíte?
Ps. Jestli to víte tak mi to tu napište.
Ps2. Na toto téma týdne možná ještě článek napíšu, protože mě začíná bavit psát na bláboly.
Ps3. Vím, že toto téma týdne vybrali blogeři na blogu tema.blog.cz, ale je strašné. Co na to vy hlasující chcete napsat?
Vaše Terra

Mám ráda voňavý

22. srpna 2011 v 10:32 | Terra |  Téma týdne...
Možná docela trapný název, ale napadl mě myslím, že celkem ucházející příběh.. tak tady je!

Mám velký dilema. Mamka mě poslala koupit toaleťák, ale já nevím, který vzít. Miluju ten voňavý a mamka zase ten s kytičkama. Tak nevím.. Po chvilce se podívám do regálu a uvidím toaletní papír s kytkama. Přičuchnu si k němu (Jo, vím že se to nemá, ale miluju voňavé toaleťáky)... Ú.. To je nádherná vůně. Tenhle beru! Nejenže splním mamčiny potřeby, ale i moje :DD Pro jistotu jich vemu tak deset balení (No a co? Vždyť jsou lehké!!). Super. Zaplatím a utíkám svižným krokem domů, kde mě mamka pochválí.

Doufám, že se příběh líbil a nevadí jeho délka. Kdyby jo, tak mi to napište.

Vaše Terra

Co mám v plánu

15. srpna 2011 v 19:47 | Terra
Takže tu Vám napíšu co mám v plánu a co již píšu...
Pro více informací klikněte na celý článek

Lidský druh směřuje k záhubě

14. srpna 2011 v 2:19 | Terra
"Kratší" příběh pokud si ho chcete přečíst tak klikněte na celý článek!

Děti v rukou Facebooku 2. díl

13. srpna 2011 v 23:30 | Terra |  Scénář: Děti v rukou Facebooku
Další díl scénáře Děti v rukou Facebooku při kterém Dana založí Lilianě facebook.. Podaří se jí to? Nebo ne? Co se stane??
Viz. cč

Únik z reality

13. srpna 2011 v 21:30 | Terra |  Téma týdne...
"Klik.. klik..." Ozývá se kliknutí myši. Pane jo! To už je tolik? Tak to musím končit, ale nechce se mi. Nemůžu se odlepit od počítače. No jo.. jsem na facebooku a miluju ho... jsem hotový závislák! "Už pomalu usínám.." Napíšu do statusu. Za pár minut se tam objeví první komentář "Tak si utíkej lehnout, Leni!" No ano, jsem Lenka. "Nechce se mi..." Odporuju "Ale běž." "Ne! Nejdu." Řeknu rozhodně. V tom okamžiku domů přileze mamka.. jako vždy ožralá.:DD Takle se jí vždycky bojím. Jak já ji nenávidím. "Lenico... vypni ten počítač!!" Rozkáže mi "No jo.." Řeknu a počítač ukončím, pak jdu spát.
Další den se probudím asi v sedm hodin a začnu panikařit, ale po chvíli se uklidním, obléknu se a jdu na záchod. V tom uslyším v koupelně zvuk zvracení... mamce není zrovna dobře. "Hele.. mami... já potřebuju na záchod." Zakřičím na mamku "Promiň, je mi špatně." Dořekne a vyleze z koupelny, pak tam vlezu já a jdu se umýt. Po *chvilce* vyjdu z koupelky a jdu se nasnídat. Samozřejmě hned po tom co se namaluju. Po snídani utíkám svižným krokem do školy.. jenže jak vejdu do třídy tak se všichni začnou velice nahlas chechtat. (Nejspíš se smějou mě... ach bože, jak já je nenávidím! Vážně se těším až ty ubožáky opustím) Kdyby je neumlčela učitelka tak je docela možné, že by se smáli do konce hodiny. Super.. to ten den fakt perfektně začíná.:(( Jdu si sednout do lavice (Jako vždy sama). Za pět minut od učitelčina výkladu mě osloví ta sprostá zmije (Ano, mluvím o své spolužačce). "Čau! Máš hezký ohoz!!" "Vážně?" Začervenám se "Jasně.. už ti chybí jen červený nos!" A rozesměje se. Mě je to líto. Už nikdy nevylezu z pokoje.. budu navždy v pokoji... navždy u počítače. Forever. Proč mě nikdo nemá rád? Proč?? Jsem každému pro smích. Už nikdy nepůjdu do té proklaté školy. Ihned jak přijdu domů tak mamce navrhnu "Mami, prosím přeložíš mě na jinou školu?" "Heleď, já absolutně nevím proč. A navíc zbývá ti jen asi půl roku.. to snad vydržíš." Rozhodne mamka "Nu dobře." Řeknu a odejdu do pokoje. Do konce roku se uzavřu a s nikým ve třídě nepromluvím. Přeci jen to jsou sobci. A kdoví jaký bude nový školní rok.. v úplně nové třídě... na nové škole. Doufám, že se mi tam bude líbit a konečně se do reality vrátím. Do té doby budu pouze a jenom prchat.

1. Líbil se Vám příběh?
2. Chybělo Vám tam něco?
Vaše Terra

Rozhovor s Pet!nkou

1. srpna 2011 v 14:49 | Terra |  Rozhovory s blogery
Takže tu mám první rozhovor a to s blogerkou Pet!nkou, která píše povídky, ráda čte a určitě bude ráda když se podíváte na její blog. Nejdřív se, ale podívejte na rozhovor.
A doufám, že se bude líbit.Mrkající
Viz. Celý článek