Chcete rozhovor? ZDE
Nebo píšete reklamy? ZDE
Máte problém či dotaz? ZDE
Chcete scénář na přání? ZDE
Chcete ohodnotit příběh? ZDE
(v současnosti neaktivní, nepište a ani si nic neobjednávejte.. občas se sem ještě dívám, ale nezaručuji, že bych uskutečnila nějakou objednávku)

Rozhovor s Dance

24. srpna 2011 v 13:10 | Terra |  Rozhovory s blogery
Další rozhovor (Třetí) a to s blogerkou Dance
Viz. cč

> Již klasická otázka, kdy a proč sis založila blog?
První blog jsem si založila asi v 6.třídě a myslím že byl o našem táboře ale nikdo tam nechodil. Potom jsem měla asi další 4 blogy. V roce 2009 jsem si založila Fairy-tail a psala jsem tam krátké povídky co mě napadly. Dneska mám Dance-vision a píšu do něj o Muse a o dalších rockových skupinách, zapisuju tam svoje pocity, téma týdne (které mi poslední dobou přijde dost nesmyslné) a v rubrice Když píšu zveřejňuju věci co jsem napsala nebo na kterých pracuju.

> Jaké máš zájmy? A jestli chceš odůvodni.
Už jako malá jsem měla vztah k hudbě, hrála jsem na flétnu,housle a teď hraju na klavír. Chtěla bych naučit hrát na elektrickou kytaru jako Matt Bellamy z Muse. Hudbu taky chodně poslouchám, skoro pořás mám sluchátka v uších a pouštím si do nich nejčastěji Muse, 30STM, The Pretty Recless a Lady GaGa. Nebaví mě sportovat ale ráda tančím. Samozřejmě jen doma:D Dál chodím na dramaťák, který mě hodně baví. Dokonce už dvakrát jsem stála na jevišti. Poprvé jsem sice prolétla text ale naštěstí nikdo z diváků nic nepoznal. Někdy je sice těžké se učit texty a role na dramaťák a do toho šrotit školu ale stát na jevišti je jedinečnej zážitek a moc si to tam užívám.

> Říkala si, že by si byla ráda herečkou, co tě k tomu vedlo? A v čem by si chtěla
hrát?
Vedlo mě k tomu High School Musical:D Teď to zní bláznivě ale když jsem to v 10 letech viděla tak mě to totálně dostalo a chtěla jsem hrát taky. Teď když je mi 15 let , už mám větší přehled a dokonce na filmy koukám spíš z pohledu herce a ne jako diváka. Říkám si jaký by to asi bylo tam hrát nebo že bych se na tuhle roli bych se hodila víc než tahle herečka. Chtěla bych hrát v akčním filmu nebo v dramatu. Nemohla bych asi hrát v telenovele.

> Kdybych napsala celkem ucházející scénář (Píšu je), šla by si na konkurz? A jak
by tě přilákal?
Určitě bych šla na konkurz. To na 10000%. Se mnou počítej:) Někdy na netu hledám konkurzy pro herečky ale ještě jsem neměla odvahu tam jít a ukázat se. K tobě na konkurz bych určitě šla. Jak už jsem řekla chtěla bych hrát v dramatu takže určitě scénář s nějakou dramatickou zápletkou by mě přilákal, ale já bych si zahrála ve všem. Hraní prostě miluju. Chtěla bych větší roli aby se ukázalo co ve mě je.

> Měla jsi nějakou inspiraci, když sis zakládala blog? (Jestli tě někdo
inspiroval)
Myslím že jsem neměla inspiraci. Prostě jsem chtěla blog tak jsem si ho založila:)

> Setkala si se s nějakým člověkem (Třeba přes facebook niko-li přes blog.cz) i v
realitě?
Píšu si na Fb s jednou holkou z Pardubic. Zatím jsme se nesetkali osobně ale poslala mi pohled na tábor.

> Při jakém počasí se cítíš nejlépe?
Při dešti, Miluju když prší. Miluju pocit, když se ráno probudím a prší. Nemám ráda horko a sníh.

> Všimla jsem si, že píšeš povídky, jaký žánr máš nejraději? A proč?
Píšu knížku. Mám ráda vtipné povídky ale co teď píšu bude spíš drama a trochu fantasy. Nechte se překvapit. Snažím se to sepsat na počítač ale nejradši píšu před spaním do mého sešitu. Drama se mi líbí v tom že ne vždy končí dobře a většinou je to pravda. Z knih se mi líbí třeba Je to i můj život a Prostá Pravda od Jidi Picoult, je to můj velký spisovatelský vzor.

> Potkala si nějakého člověka z blog.cz i "naživo"?
Bohužel nepotkala.

> Děkuji za rozhovor. Snad je docela dost dlouhý. :D
To já děkuji za rozhovor. Moc se mi líbil.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama