Chcete rozhovor? ZDE
Nebo píšete reklamy? ZDE
Máte problém či dotaz? ZDE
Chcete scénář na přání? ZDE
Chcete ohodnotit příběh? ZDE
(v současnosti neaktivní, nepište a ani si nic neobjednávejte.. občas se sem ještě dívám, ale nezaručuji, že bych uskutečnila nějakou objednávku)

Rozhovor s Pet!nkou

1. srpna 2011 v 14:49 | Terra |  Rozhovory s blogery
Takže tu mám první rozhovor a to s blogerkou Pet!nkou, která píše povídky, ráda čte a určitě bude ráda když se podíváte na její blog. Nejdřív se, ale podívejte na rozhovor.
A doufám, že se bude líbit.Mrkající
Viz. Celý článek


Kdy a proč sis založila blog?
 • 15. března 2008 v 9:05 jsem zveřejnila první článek, takže předpokládám, že blog jsem si založila přibližně o hodinu až dvě dřív. Chtěla jsem mít místo, tam si budu ukládat všechny fotky, a které zároveň nebude žádná sociální síť (v té době jsem prostě nechtěla mít všechno na Lidé.cz).
Jak dlouho už bloguješ?
 • Teď bloguji už v prvním pololetí čtvrtého roku.
Jaké máš koníčky? Můžeš odůvodnit proč zrovna takové koníčky?
 • Opravdu moc ráda čtu. Rodiče mě ke knihám už od dětství vedli a já jsem u nich vydržela až do dnešních dnů. Studuji dokonce knihovnictví na střední škole. Také moc ráda jezdím na kole. Moje kolo má dokonce jméno, jsem prostě trochu maniak. Také ráda sleduji fotbal a zkoušela jsem šermovat. I když na ten šerm se spíš koukám, což je také zábava.
Jaké roční období máš nejradši a proč?
 • Žádné. Počasí v České republice mě přivádí do varu zcela nemožným způsobem. Na mě je pořád moc zima, moc horko, moc mokro, moc vítr, moc louží. Brala bych, aby bylo tak akorát. Klidně jako je teď. Všichni si stěžují, že je zataženo, ale podle mě je to fajn, protože aspoň zase není moc horko.
Jaký školní předmět je podle tebe máš nejradši a proč?(Teda jestli ještě studuješ)
 • Moc mě baví odborné předměty. Informační procesy, kde probíráme praktickou část knihovnické práce. Tedy jak se katalogizují kniha a podobné věci. Pak ještě informační systémy, ve kterých probírme historii knih. Je to hodně zajímavé, i když někdy maličko nuda.
O čem máš blog a kdo tě inspiroval k založení blogu?
 • Nemám určité zaměření. Dřív jsem se věnovala výhradně herečce Alexis Bledel, ale teď přidávám také články o módě, povídku, nějaké ty články na různá témata (i téma týdne) a věnuji se i herečce Bonnie Wright.
  K založení blogu mě neinspirovat nikdo. Prostě jsem si o tom zjistila spoustu věcí, našla si podrobnosti a šla do toho.
Náhledla jsem k tobě na blog a zaujalo mě, že píšeš povídky. Jak si se k nim dostala?
 • Asi v sedmé třídě jsem se seznámila s jednou spolužačkou, která chodila do áčka. A ta psala různé fanfiction. Třeba o Harrym Potterovi, o Naruto či o Final Fantasy. Měla i blog. A já jsem po čase začala psát tyhle ff s ní, za nějakou dobu jsem se dostali k originálním povídkám (pokud vím, tak jsme žádnou nedopsali :D) a za nějakou dobu jsem je přestali psát na blog. Prostě je teď píšem dál na mnohem větší úrovni a sami pro sebe. Posíláme je jedna druhé a vzájemně si je komentujeme.
A zajímalo by mě jestli i mimo blog pracuješ na nějakých povídkách?
 • Ano, určitě. Na blog jsem dala pouze tuhle jednu povídku. Když jsem ji začala přidávat měla jsem ji už skoro dopsanou, takže nehrozilo, že lidé ji začnou číst a já ji pak nedokončím. Dopsala jsem ještě jednu, ale ta mi nepřišla tak kvalitní. A od té doby zkouším psát dál. Teď mám rozepsanou povídku o pivu :D
Setkala si se s nějakým blogerem/kou i mimo blog.cz?
 • Moje spolužačka a zároveň jedna z nejlepších kamarádek je také blogerka, takže určitě ano. Už ani nevím, jestli jsem byli SB před nebo až po našem prvním setkání. Jinak ale bohužel musím konstatovat, že jsem žádného blogera zatím nepotkala.
Vaše Terra

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sofie Sofie | 4. srpna 2011 v 20:06 | Reagovat

Moc hezký rozhovor, je na úrovni, zajímavé otázky a celé je to pěkně zformulované :)
Pobavilo mě to o ročním období, takhle nějak to mám já, ať je venku jakkoliv, nikdy nejsem úplně spokojená, ale osobně miluju letní večery, kdy je jasná obloha, jsou vidět hvězdy, vítr se uklidní a z okolí sálá to teplo, které se naakumulovalo během dne :)

2 Sofie Sofie | 8. srpna 2011 v 19:34 | Reagovat

Ahoj, promiň, že ti tu zaspamuju, ale tohle by sis měla přečíst, abys věděla, s kým jsi SB. Názor si udělej sama...

http://katsumi-kagakusha.blog.cz/en/1104/sokujici-svedectvi-fakt-dramo#comment92591818

3 Terra Terra | Web | 13. srpna 2011 v 20:13 | Reagovat

[2]: Nezájem, nepsala jsi do reklam.:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama