Chcete rozhovor? ZDE
Nebo píšete reklamy? ZDE
Máte problém či dotaz? ZDE
Chcete scénář na přání? ZDE
Chcete ohodnotit příběh? ZDE
(v současnosti neaktivní, nepište a ani si nic neobjednávejte.. občas se sem ještě dívám, ale nezaručuji, že bych uskutečnila nějakou objednávku)

Září 2011

/3/ Jsi mi nevěrná?

29. září 2011 v 20:18 | Terra |  Bomba!?
"Ahoj kapelo! Mám pro vás úžasnou zprávu!" Řekne jejich manažerka "Jakou?" Zeptá se Sára "Máte rozhovor v rádiu kde budete moderovat každé pondělí a čtvrtek čtyři hodiny. Užijte si to a domluvte se kdo s kým půjde první." Oznámí manažerka "Myslím, že první by měli jít nejmladší.. přesněji Julča a David." Rozhodne Katka "Taky si myslím.." Souhlasí Monča "Souhlas!" Přidá se Sára, která po chvilce utíká za manažerkou a ptá se "Ahoj Jani.. dneska mě někdo sledoval nevíš o tom něco?" "No.. ehm... omlouvám se. To jsem byla já. Potřebovala jsem s tebou mluvit, ale když si byla se Štefanem, tak jsem to vzdala. Nechtěla jsem vás vyrušovat." "Ale mohla si.. alespoň bychom se tolik nerafali." Řekne s úsměvem "Teď už je to jedno... už jsem vám to řekla." Řekne a rozloučí se. Sáře po pár minutách zazvoní mobil.. "Haló? Kdo je tam?" Zeptá se "Ahoj Sárinečko!" Ozve se z mobilu. Sáru chytají mdloby. "E? Patriku?... Co se děje?" "Co? Nemůžu zavolat svojí holce jak se mi vede v Anglii?" "Ale ovšem.. jenže už spolu nechodíme." "To je vtip? Od kdy?" "Od doby, co si odjel do Anglie. To už si nepamatuješ?" "Ne.. měl jsem otřes mozku a Emma mi řekla, že spolu stále chodíme." "Emma? To je ta tvoje?" "Nevím. Říkám, že jsem měl otřes mozku, takže se mi něco jen matně vybavuje." "Abych pravdu řekla, tak k tobě pořád něco cítím, ale už jsme každý jinde.. už mám jiného a navíc mé větší city patří Štefanovi." "Ty jsi mi nevěrná?" Zarazí se Patrik "Ne! Už jsem řekla, že spolu nechodíme!" Rozčílí se Sára. Nakonec se domluví na tom, že Patrik přijede na PŘÁTELSKOU návštěvu pozítří, tzn. ve středu.

TS3 Hrátky osudu - Vlastními slovy

27. září 2011 v 18:00 | Terra |  The Sims 3
Takže tohle je zatím poslední datadisk co doma mám. A musím říct, že je tam toho víc než jsem čekala. Můžete si tam natočit video (Na výběr jsou dvě kamery - lepší a horší) a pak ho sledovat v televizi (V simíkovské TV). Pak je tam nová hračka pro děti, kterou dostanou od tetičky nebo strýčka když se narodí.. ta hračka se jmenuje VYMYŠLENÝ (Nebo-li imaginární) KAMARÁD. Jako plyšáka ho vidí všichni, třeba položeného na zemi, ale jak s dítětem, teenagerem nebo dospělým povyroste, tak nikdo nevidí jak se s ním baví. Myslí si, že mluví sám se sebou. Zkusila jsem pro zajímavost něco otestovat.. klikla jsem na simíka (Dítě), ať si s kamarádem zahraje polštářovou bitvu a pak jsem překlikla na druhého simíka a vypadalo to jako by ten simík mlátil polštářem podlahu nebo jako kdyby byl blázen, pak jsem klikla na laboratorní stůl (Nebo jak to je) a dala jsem ať vymýšlí lektvary. Vymyslel jich dost, ale nejvíce až byl teenager... v té době také vytvořil lektvar Metamorfóza vymyšleného kamaráda a dala jsem ho vypít jeho neviditelnému kamarádovi. Je sranda, když s ním ovládám, to pak všechno hrozně (Příšerně) prožívá.. třeba když si dá obyčejné simíkovské jídlo nebo když poprvé leží v posteli. A taky zkoušel sbalit kamarádovu ségru (Ta vyrostla v dospělou; a ten kámoš to je ten co ho oživil). Co dodat? Je to bezva hra! Ale nejlepší jsou puberťáci.:DD Stejně se nejvíc těším na Mazlíčky na které jsem tak dlouho čekám.;)) Ještě by to chtělo počasí a univerzitu jak ve dvojce.:D

Peklo

27. září 2011 v 17:29 | Terra |  Napíšu,napiš,napište...
Byla jednou jedna taková přibližně třináctiletá holka a ta měla ve zvyku dělat samé špatnosti,tzn.kradla,podváděla,apod.Ale po sto třicáté se jí to vymstilo,protože to zjistila její mamka.A byl průšvih! Tohle všechno dělala kvůli jednomu klukovi,který se jí líbil.Byl z její třídy,jmenoval se Mirek a strašně ho milovala a proto se mu chtěla vyrovnat.Rozhodla se,že mamce řekne,proč to všechno dělá.
"Mami,tohle všechno je kvůli Mirkovi.Nechci totiž ať si myslí,že jsem nudná šprtka."
"Ale prosím tě,ty si ho nezasloužíš."
A odešla od Aleny z pokoje.
Alena se rozhodla,že krást ani podvádět už nebude,ale rozhodla se pro něco jiného...
"Začnu se řezat."
A jelikož u sebe neměla momentálně žádný nůž,tak si vzala kartičku pojišťovny a asi za půl hoďky měla ruce úplně od krve.Za několik dní až se to stále nehojilo i když by mělo si toho všimla její mamka a hned si o ni dělala starosti.
"Aleno,cos to provedla?? Proč sis takhle ublížila? "Zeptala se Alenina mamka.
"Nechci už žít bez Mirka."Odpověděla.
"To ale není důvod,aby sis takhle ublížila."Zase to jen řekla a pádila pryč.
Alena měla jednu kámošku,jmenovala se Veronika a kouřila každý den alespoň tak dvacet cigaret.Verča Aleně nabídla,aby kouřila.
"Alčo,pojď si někdy se mnou zakouřit.Tvoje mamka to nezjistí.Neboj!"
"No já nevím.Zjistila i to o tom řezání."
"Cože?? Ty se řežeš? "
"No,teď už ne."
Alena tedy začala kouřit a za dva roky,v patnácti začala i pít alkohol.
Od dvaceti ji Verča vedla cestou,kterou by nikdo neměl jít-cestou drog.
Alča si tedy začala píchat do žil drogy a fetovat.
Tak co myslíte,kterou cestou se Alena vydala??
  1. Do nebe?
  2. Nebo do pekla?
Ps. Snad se vám příběh líbil. Napsala jsem ho zhruba před 5-ti měsíci na jednom mojem blogu a přepsala jsem ho sem, protože ten blog nepoužívám a chci ten příběh zachránit dříve než mi smažou blog.. holt, je to složité, ale snad jste to pochopili.

Srdce hledí na lásku 2. díl - Budeme mít společnost

27. září 2011 v 16:33 | Terra |  Srdce hledí na lásku
"Uá.." Zívnu když se ráno v sedm hodin probudím a uslyším mamku "Dobré ráno zlatíčko!" Podivím se.. no ano. Mamka má přece ranní. Co tu dělá? V tu ránu otevře dveře a řekne "Adri.. jak si se vyspala?" "Ehm.. dobře. Co tu děláš mami?" Zeptám se udiveně "Přece po mě nesmíš chtít, ať chodím do práce i ve státní svátek!?" Zakřičí mamka s úsměvem "A co je za státní svátek?" "Nevím." Fakt super odpověď. Já se tak těšila, že už dneska pojedu vláčkem směr moji kámoši. Po chvilce lenošení vstanu z postele. Obleču se do domácího a umyju se, pak utíkám na snídani. "Dneska budeme mít společnost." Řekne mamka "A koho?" Řeknu s velkým zájmem "Tvého tátu." Řekne pohodově a já vykulím oči překvapením "Co?" "Vadí ti něco?" "Ne. Všechno je v pohodě." Ujistím mamku (Zalžu), pak začnu s velkou chutí jíst. Skoro po snídani se mamky zeptám "A kvůli čemu otec přijde?" "Pozvala jsem ho na večeři." "A on přijal? Nemá tu svoji?" Podivím se "O tom jsem s tebou taky chtěla mluvit.." Zarazí se "O čem?" "Ondřej se s ní rozešel." "A to jako fakt?" "Jo. Myslím to smrtelně vážně." "A to se k nám chce připlazit s prosíčkem aby sis ho znovu vzala či co?" Rozčílím se "Znovu opakuju, že jsem ho pozvala já!" "Já ho tu nechci.. vyhoď ho!" Naléhám na maminu. Tak tahle společnost fakt není žádaná. "Ne! Nevyhodím." "A mohu se zeptat proč?" "Potřebuje oporu a pomoct se synem." "Chceš mu pomáhat s tím malým spratkem?!" "Ne to ty a nemluv takhle o svém nevlastním bráškovi!" Rozkáže mi "Ano pane." "Neblbni a nedělej cirkus nebo ti jednu flágnu." Vyhrožuje mi fackou. Nechci ho hlídat, páč je to malej úlisnej puberťácký spratek jménem Ivan. Pamatuji si, jak mi rozbil můj hrnek a ještě se tomu hihňal. Jak říkám.. prostě hnusnej, poďobanej a ulísnej puberťacký spratek, ale doufám, že se od svých 5-ti let polepšil. Je mu třináct...

To By Continued

1. Co se stane?
2. Bude hlídání probíhat podle plánu?
3. Jak se Adriana zachová k taťkovi? A jak k Ivanovi?
4. Myslíte, že bude její taťka chtít i něco jiného?
5. Četli jste první díl?
6. Líbil se vám díl?

Ticho po pěšině

20. září 2011 v 19:51 | Terra |  Téma týdne...
Ticho.. ticho. Nevím jak to popsat. Ale asi tak při tichu se mi nejlépe učí. Ne. Nic nesmí hrát v rádiu... nesmí být zaplá televize. Prostě ne! Ticho byste v naší třídě zažili jen málokdy..:DD ne, nekecám. Pořád někdo kecá a kecá. Furt je něco slyšet.

Když něco provedete, třeba když začnete někomu hodně sprostě nadávat, tak vám to povětšinou oplatí a až pak je ticho po pěšině.. po větší hádce. Nejčastěji se tak stane, když se pohádáte s nej kámoškou nebo s přítelem to se pak s nimi dlouho nebavíte, protože jste si mysleli, že máte pravdu VY a může trvat delší dobu než se usmíříte.

Co tak dál ještě napsat? No nevím. Asi si půjdu za chvilku zopaknout J.A.Komenkého a jeho díla, ale nejdřív se vás ptám.. zažili jste někdy ticho po pěšině?
Vaše Terra

/2/ Někdo nás sleduje

20. září 2011 v 19:37 | Terra |  Bomba!?
"Ale Štefi.. já to tak nemyslela!" Omlouvá se Sára svému milujícímu příteli "A jak si to myslela?" "E..ehm... nesleduje nás někdo?" Zamluví to Sára "Nejmíň deset lidí.. vždyť si celebrita!"

"Kateřino, neštvi mě!!" Zuří Monika "Co jsem ti udělala?" "Dýcháš."
Co to s těma holkama dneska je?

Julie trénuje novou skladbu na klávesy. Asi za týden mají koncert v Ostravě. Ten největší. Hodlají to tam pořádně rozjet.

David si trochu pohrává s hudbou aby byla eňo ňůňo úžasná. A daří se mu to dokud neuslyší mobil. "Haló.. Tady David. Přejete si?" "Dobrý den! Tady je operátorka T-Mobilu." "O co jde?" "Máme novou akci. Celebrity za polovic. Berete?" "Ne. Nashledanou."

Blog má narozeniny!

20. září 2011 v 18:01 | Terra |  Moje kecy
Takže tímhle bych mu chtěla popřát vše nej k 1. narozeninám. Jsem ráda, že jsem si tento blog nechala. Možná si ještě pamatujete jak jsem měla snad deset blogů. Vůbec jsem je nestíhala. Veškeré články jsem pak zkopírovala sem a ty blogy smazala (Jen ty články co mi přišli zajímavé a i ty jsem nakonec smazala). Prostě jsem si chtěla vytvořit pořádný blog na který budu psát různé povídky. Pravda. Dva jsem si nechala.. mikulovatereza.blog.cz (Asi smažu) a terra.pise.cz (Tam píšu knihu). Tu reportáž na trapny1.blog.cz už dělat nebudu a blog definitivně smažu. Jinak mám pár nápadů jak to tu vylepšit a o některé se s vámi podělím... Mám v plánu dělat přes mail rozhovory se slavnými osobnostmi, ne jen s blogery. Samozřejmě když budu mít čas a nebudu se muset moc učit. To bude patrně jen o víkendech a kdoví jestli. Doufám, že si na blog někdy udělám čas. Pro připomínku: Minulý šk. rok jsem mu věnovala maximální pozornost a školu zanedbávala, teď to udělám přesně naopak, ale abyste to nepochopili špatně nebudu blog zanedbávat, jen sem budu chodit minimálně. Koneckonců už se po roce doufám postará sám o sebe.:DD Já vím, že ne.;)) Jsem ráda, že jsem si na blog udělala čas včera a dneska na jeho 1. narozeniny takže doufám, že s ním vydržím i další rok!:D Milý blogu, přeji ti vše nej a jako dárek ti dám další (Druhý) díl příběhu Bomba!?, hned co ho dopíšu.;)) Zatím..
Vaše Terra

Po dlouhé době opět píšu článek..

19. září 2011 v 20:33 | Terra |  Zájimavosti o...
Takže po dlouhé době jsem se tu opět zastavila. No.. škola ujde. Spolužáci fajn (Pořád stejní blázni jak minulý rok.:DD ale v klidu. Však to znáte.;)) Jinak učení těžké. Proto tu moc nejsem.. Není čas. Jestli chci dobré známky bez čtyřek tak se musím šprtat. Na dnešek jsem se učila anglinu (Slovíčka)... pár menších chybiček, ale doufám, že dostanu dobrou známku. Pak se musím na čvrtek naučit do PEPu (Peněžní provoz), protože od příštího týdne bude učitelka zkoušet trochu jinak (Sedne si dozadu a bude to jak u maturity.. celá třída bude porota. Hrůza!). Známky celkem ucházející až na známku z první poloviny slovíček (Za pět:(( jako celá třída. Ale náhodou jsem měla 5,5 bodu z 10-ti. To není špatné nebo jo?). Pak 3+ z matiky, čtyři příklady blbě... Dva úplně a dva s menší chybičkou, kterou na základce povětšinou ignorovali. Jinak třídu máme stejnou, šatnu taky.. název školy bohužel ne. Už od července jsme sloučení s jednou trapnou školou. Má to spíše nevýhody jako jsou, že na praxi musíme lézt do obchodu jen s učitelkami (Jak u malých dětiček..:D). Aby toho nebylo málo, tak příští rok se do té školy přestěhujeme úplně a už na obědy chodit nebudu, neboť na nejmenované škole vaří studenti dané školy oboru gastronomie a ti plivou do jídel, kýchají do nich a škoda mluvit.. Co má obchodka společného s vařením? Proč nás nesloučili s někým jiným? Proč je tolik otázek a tak málo odpovědí? To nevím. Začínají z nás být blbečci. Dneska při účetnictví nebo PEPu (Momentálně nevím..) vyhodila učitelka dva spolužáky za dveře..:DD Zasloužili si to. Nemají kecat a když už tak potichu. To bude tak vše. Zatím.;)) Držte mi palečky.:)
Vaše Terra

Ewa Farna - Ticho (Text+Video)

19. září 2011 v 20:03 | Terra |  Téma týdne...
Tak po dlouhé době opět přispívám. Poprvé na nějaké zářijové téma. Dneska mám dejme tomu volno od učení, takže můžu. Ještě jsem se nevykecala, ale počkám do dalšího článku. Tohle je přece téma týdne! Jak u malých dětiček..:DD (Vysvětlím později)
Takže hned jak jsem uviděla TT tak mě napadl nadpis. Jen jsem se k tomu musela dokopat...