Chcete rozhovor? ZDE
Nebo píšete reklamy? ZDE
Máte problém či dotaz? ZDE
Chcete scénář na přání? ZDE
Chcete ohodnotit příběh? ZDE
(v současnosti neaktivní, nepište a ani si nic neobjednávejte.. občas se sem ještě dívám, ale nezaručuji, že bych uskutečnila nějakou objednávku)

Říjen 2011

Nemohli byste začít trochu víc komentovat? Protože čísla mi nic neřeknou!!

28. října 2011 v 20:16 | Terra |  Moje kecy
Prosím vás nemůžete začít trochu víc komentovat moje obyčejné články? Jestli si myslíte, že stačí když okomentujete článek k tématu týdne, tak to se šeredně pletete! Jo.. jsem ráda, že komentujete články na TT, ale ještě větší radost bych měla, kdyby jste komentovali i mé normální články. Návštěvnost kolem 40-ti lidí.. beru. Ale nemohlo by alespoň pět lidí z té 40-ky napsat jeden komentář klidně jen za týden? Doufám, že tenhle článek k něčemu bude a že nebude na prd. Víte ony názory na příběhy jsou důležité jestli jste si nevšimli. Ne. Nechci návštěvnost. K čemu by mi byli pitomé čísla? To je jako, kdyby jste místo normálního komentáře napsali řadu číslic. Jaké by vám bylo, kdyby vám na blog zavítalo přes sto lidí a žádný nezanechal ani slovo? Myslím, že by vám nebylo moc příjemně. Doufejme, že vám v té hlavě alespoň trochu věcí zbylo, tak snad ten můj proslov pomohl a nebude se tady na něj "prášit". Zatím čau!;))
1. K čemu mít návštěvnost, když tu nikdo (Až na vyjímky) nekomentuje?
Vaše Terra

Co je to vlastně ten déšť?

24. října 2011 v 20:33 | Terra |  Téma týdne...
Déšť je meteorologická předpověď počasí nebo jak bych to řekla aby to pochopili i takové ty MuCinQaTé blogy? Je to voda, která vychází z nebe. Ale to se mi zdá až moc zjednodušené. Takže jsou to tzv. "mokré" srážky, aby to znělo složitěji. Když se díváte na počasí, tak většinou rosnička mluví o dešťových srážkách nebo taky o sněhových, které jsou dneska mimo hory neočekávatelné. Není tomu tak dávno, co mi ve škole říkali třídní rosnička.. nakonec přestali, ale kupodivu mi to moc nevadilo. Víc mi vadila druhá věc, kterou tu nehodlám rozebírat. Nevím, co dál o dešti říct.. Asi, že je na mě moc studený... mám radši když hřeje sluníčko. Ale musím přiznat, že když je moc velké horko, tak si přeju ať už začne pršet. No nic. Občas je déšť super, ale většinu času se mi moc nelíbí.
Ps. Nezapomeňte se podívat na můj výběr TT: Druhý svět!! Najdete jej v min. článku.
Vaše Terra

Výběr na TT: Druhý svět

24. října 2011 v 20:06 | Terra |  Výběry na téma týdne
Tak jsem se rozhodla, že zkusím něco vybrat na TT. Doufám že to bude výběr dobrý a že za něj budete rádi. Možná se budu trošku opičit po tema.blog.cz, ale jinak to nejde... nebo snad chcete ať kopíruju Vaše příběhy a názory vcelku? Já myslím, že ne.;) Samozřejmě nebudu sepisovat všechno. To bychom tu taky byli do příštího týdne.:)
/Výběr najdete v cč./

Druhý svět aneb svět fantazie

24. října 2011 v 17:22 | Terra |  Téma týdne...
Svět fantazie je u každého jiný.. Svět fantazie u dětí je svět pohádkových postav a superhrdinou. Když někdo jako já napíše jakýkoli příběh nebo báseň, tak má v sobě nějakou fantazii. A záleží na tom jakou tu fantazii. Může být sci-fi fantazie, dětská sci-fi fantazie a plno jiných, ale v prvé řadě je to právě sci-fi jelikož tam můžete fantazii co nejvíc využít... Tak nevím, co napsat dál. Příběh mě nenapadá takže nic.:( Doufám, že se vám můj článek na TT líbil a že se zase někdy stavíte.:DD Budu se těšit.;))
Vaše Terra

Druhý svět: Realita nebo počítač?

20. října 2011 v 20:45 | Terra |  Téma týdne...
Podle mého názoru je realita první svět a počítač druhý svět a soudím dle toho, že když jste v realitě, tak se někomu díváte přímo do očí kdežto v PC nevíte kdo je za obrazovkou. Jo, můžete si najít přátele, ale pořád nevíte jestli vám v něčem nekecají. Stejně jsou skoro všechna TT na které jsem v poslední době psala to samé. Druhý svět je holt druhý svět. Bez 1. světu bychom nepřežili, ALE bez 2. bychom přežili. Nevím.. můj názor asi trochu připomíná TT Bez elektřiny. Tyhle témata se mi už líbí. Jsou lepší než ty předtím (O prázdninách). Jinak. Ráda bych napsala nějaký příběh na TT.. ale bohužel mě žádný nenapadá. Takže máte smůlu. Mimochodem zrovna píšu sci-fi pohádku do bloku nanečisto. Možná je sem dám a možná taky ne. Doufám, že vám to stačí.
Ps. Už píšu rychleji, díky hře The Forest Temple. Články budou napsané odteď rychleji.
Ps2. Tak zatím.:DD Možná mě ještě něco napadne.:)) Ale až když tak zítra.;)
Vaše Terra

The Forest Temple - Poslední dobou mě ta hra baví

20. října 2011 v 15:54 | Terra |  Moje kecy
Na superhrách.cz hraju ve škole tuhle skákačku The Forest Temple. V ní máte za úkol ovládat s ohnivým chlapcem a vodní holkou. Je to sranda, ale i strašná závislost, protože pořád usilujete o to zvítězit a nejhorší je, když zazvoní nebo když přijde učitelka a já tu hru nedohraju. Vždy když skončí hodina, tak tu hru nezavírám záložkou, ale normálně křížkem v pravém horním rohu to mi to pak nezmizí dokud tu záložku někdo nezavře a tím to bez uložení vypne. Taky moji spolužáci hrají hru v které mají zabít Justina Biebera. Takže to je o hrách asi vše.
Zítra jedem s praxí na exkurzi do Olomouce. Vůbec nevím co tam budeme dělat, ale asi to samé, co ve Zlíně. procházet banky, pošty, ptát se lidí, apod.
Ps. Chtěla jsem napsat článek na TT, ale nezobrazuje se mi ten čtverec. Nevíte co s tím je a co mám udělat? Předem děkuji. Zatím.;))
Vaše Terra


Žít bez elektřiny? To si nedokážu živě představit

7. října 2011 v 19:30 | Terra |  Téma týdne...
Bez elektřiny žili někdy před x stoletími, ale jak si vlastně žili? Mám na to jednoduchou odpověď.. žili úplně normálně. K ničemu elektřinu nepotřebovali, všechno si udělali ručně. Např. Uvařili, popovídali si se sousedy, doma dělali úplně něco jiného co my třeba si něco početli. Neříkám, že my nečteme, ale myslím že většina z nás už pomalu ztrácí schopnost číst a raději se podívají na zpracování knihy v televizi. Není vás sice moc.. nevím, ale zdá se mi, že když si někdo nestihne přečíst povinnou četbu tak stáhne na internetu film. Já rozumím, ale nikdy jsem to takhle neudělala.. já totiž vím, že je lepší si knížku přečíst než ji shlédnout na internetu, to pak víte všechny podrobnosti, protože ve filmu to může být úplně jinak. Ale je tu jedna výhoda internetu a to je, že pokud knihu nenajdete v knihovně, tak si ji můžete stáhnout. Rozhodně je to lepší, než se podívat na film.
Ps. Filmy neodsuzuju, jen by měli mít podobu knihy.;)
Ps2. Takže to shrnu.. lidé v minulosti to měli lepší, protože nebyli tak závislí na elektřině a neměli dvě tváře jako někteří blogeři. Tím nemyslím nikoho z vás, ale pokud se k nim zařadíte, tak je to jen na vás.
Vaše Terra

HaTmAtiLSké písmo.. Zkusila jsem. Hnusí se mi

5. října 2011 v 17:51 | Terra |  Reportáže
Taky vás rozesmívají tzv. hatmatilky, které nejradši píšou "AhOjKy, MuCiNQam VaS.. MuCQ." ? Pak čtěte dál! K tomuhle článku mě inspirovala jedna taková hatmatilka s růžovým blogem a adresou fb-holka.blog.cz.
Viz. cč.

/4/ Radio Show

4. října 2011 v 9:00 | Terra |  Bomba!?

Přednastavený článek

Julie pochrupává na ustlané posteli s knihou Co dělat v radiu a po chvilce jí zazvoní mobil. Ona se rychle probudí a ještě rozespale do telefonu řekne "Haló? Jsi to ty Davide?" "Ano jsem." Odpoví David "Děje se něco?" "Nic vážného, jen se chci zeptat jak se těšíš do radia." "Právě čtu knihu Co dělat v radiu a jsem ve čtvrté části.. čtyři hodiny v rádiu." "A co je to za knihu? Návod nebo román?" "Návod." "Co ses dozvěděla?" "Nenervovat se, mluvit klidně a hlavně zabavit lidi." "Jenom?" "Ne. Nudíš se?" "Tak trochu." "Tak přijď k nám." "No já nevím co by tomu řekli tvoji rodiče." "V klidu.. nejsou doma. Mamka se vrátí až po půlnoci, taťka pozítří a ségra chrní v postýlce." "No tak teda jo. Přijdu." "Kdy?" "Stačí za hodinu." "Úplně." Domluví se a zavěsí. Julča se jde nachystat. Oblékne si sexy červené šaty, namaluje se.. pak se podívá na hodinky a vzpomene si, že má ještě udělat oběd, protože už je jedenáct. To také znamená, že David za pět minut přijde. A jelikož si šaty nechce umazat, tak si obleče zástěru a jde vařit. Připravuje špagety pro rodiče s kečupem a sýrem a pro ni s parmezánem. Za pět minut podle plánu zazvoní David. Julie ho pozve nahoru, tam mu dá zástěru a poprosí ho o pomoc s obědem, který se jim povede, ale pak se musí pustit do úklidu kuchyně, protože po sobě házeli špagetami, stříkali kečupem a škoda slov. Jak douklízeli kuchyň, tak musí uklidit sami sebe, jelikož jsou nehorázně špinaví. David se přiblíží k Julče a začne ji lízat obličej a vlastně všechno. To samé udělá i Julie Davidovi. Pak se oba políbí a vlezou si společně do sprchy, tam se začnou vášnivě líbat a nakonec skončí v posteli rodičů (Samozřejmě s ochranou ;)). Jenže to neměli, páč se vrátila Julčina mamka. Julie i David rychle vstanou a schovají se do skříně. V tom spěchu neustelou, ale to ji ale trápí nejmíň. Nejvíc má starosti, protože nechali v posteli kondom. Naštěstí její mamka nejde do ložnice, jde se jen najíst a pak odejde. Oni po jejím odchodu ustelou postel a uklidí kondom do koše. A samosebou se oblečou a jdou do rádia.

Plán učení na tento týden aneb kolik času mi zbyde na blog

1. října 2011 v 20:37 | Terra |  Moje kecy
Takže zítra se budu učit na angličtinu (Na test+slovíčka), němčinu (Slovíčka) a na peněžní provoz (Na zkoušení). Tudíž si na blog čas neudělám a kdyby mi nějaký náhodou zbyl, tak kliknu na počítači na The sims 3 (Jo.. vím, jsem závislák:D). Zítra tu tedy ode mě nečekejte žádný článek. Pozítří, tedy v pondělí tu taky nebudu, protože budeme psát z ekonomiky (Náklady a výnosy) a kdoví jestli nám ještě něco někdo neoznámí. Ještěže už nemusím být zkoušená z češtiny, jelikož jsem byla dobrovolně a dostala jsem za jedna.:DD No a v úterý mě tu taky neočekávejte, protože se budu učit na matiku (No ano, budu se učit počítat kvadratické rovnice či co. Jedna plus jedna už umím.:D). Ve středu budu mít asi klid od učení, ale stejně tu nepůjdu.. ikdyž kdoví? Ve čtvrtek se trochu poučím praxi, pak bude snad na chvíli klid od učení.
Ps. Možná něco přednastavím.;))
Vaše Terra

ZN - 5. Kapitola

1. října 2011 v 19:51 | Terra |  Kniha: Zoufalá novinářka
Stefanie se ráno probudila a rozhodla se, že podá výpověď, ale proč to nikdo netušil.

Toužím zažít vlastní sen!
Toužím prožít každý svůj den!
Nechci zákaz, z touhy strach, oči na stopkách!
Nech mě žít víš, že pouhou chvíli mám
Kouzlo hříchů tančí stále nám
Lítám tam a zpět!
Vím co dělám, mám SVŮJ SVĚT!
S Láskou, Hříšnou…