Chcete rozhovor? ZDE
Nebo píšete reklamy? ZDE
Máte problém či dotaz? ZDE
Chcete scénář na přání? ZDE
Chcete ohodnotit příběh? ZDE
(v současnosti neaktivní, nepište a ani si nic neobjednávejte.. občas se sem ještě dívám, ale nezaručuji, že bych uskutečnila nějakou objednávku)

/5/ Interviews

2. ledna 2012 v 17:31 | Terra |  Bomba!?
Když se Julie vrátila z rádia, tak si vzpomněla, že ještě mají jít udělat ten rozhovor, který jim Jana domluvila. Proto ihned začala volat ostatním, jestli na něj nezapomněli...
Viz.cč.

"Ahoj Sáro! Doufám, že jsi nezapomněla na ten rozhovor?" Proptá se Julča zakladatelky jejich skupiny "Jej! Co si mám vzít na sebe?" Udělá ze sebe ze srandy pipinu a pak se rozesměje "Jasně, že to vím!" Přizná nakonec. Pak Julie zavěsí a jde s tou samou záležitostí volat Davidovi. A jak se domluvili, tak Sára jde volat Katce, která jde zrovna z badmintonu "Ahoj Káťo! Doufám, že víš o tom rozhovoru, který nám domluvila Janča?" "Jasně, že jo! Neměj strach! Raději volej Monice." Upozorní. Monika mezitím skládá nové skladby a po chvilce jí zazvoní telefon.. "Dobrý den! Je u telefonu Michaella Voprskaná?" "Ne.. tady je Monika Oniková." Řekne už trochu naštvaně "No, to nevadí..." Asi si uvědomí, že je celebrita "A nechcete přihlásit svoji kapelu do soutěže?" Na to už Monča dost dobře slyší "Ale jasně!" "Tak zítra všichni přijďte do ENAM studia!" Řekne radostně paní v telefonu. Sára mezitím zuří "Sakra, kde jsi Moniko!" V tom se ozve "Už jsem tu. Ahoj Sáro!" "Konečně." "Děje se něco?" "Ne.. vesměs nic, jen se chci zeptat jestli víš o tom zítřejším rozhovoru pro radio?" "Jakém?" Zarazí se Monika "Jak nám o něm říkala Jana." Monča se pleskne do hlavy "Já jsem blbá!" "V klidu.. nejsi." "Ale jsem!" Rozhodne Monča "Já jsem nám na zítra zařídila soutěž!" Monika na sebe kroutí hlavou a tříská se hlavou do zdi "Ty si fakt blbá! Co když si naletěla? Kdo to byl?" "Nějaká ženská z ENAM studia." Nervózně se škrábe na hlavě "Vždyť to je největší drbárna! Okamžitě jí zavolej zpátky a odvolej nás!" Monika jí jde tedy zavolat. Zavěsí Sáře a začne vytáčet číslo "PÍP.. PÍP... PÍP.. Volané číslo neexistuje..píp.." Típne to a zarazí se Odkud mi volala? zeptá se sama sebe a jde zase zavolat Sáře, která ji samozřejmě zdrbe "Ty si pohroma pro celou kapelu! A nejen pro kapelu! Si pohroma pro celý svět!" "Sakra, nech mě!" Ohradí se Monika "Dobře, ale teď musíme kvůli tobě zavolat do rádia a ten super rozhovor zrušit!" Monika si to vyčítá a Sára je hrozně naštvaná a rozzuřená, jak říkal Štefan, jako rozzuřený býk, který zahlédl červenou barvu. Sára jde volat Janě, ať ten rozhovor zruší "A proč, proboha?" Zeptá se zvědavě Janča "Protože je Monika úplně blbá!" Řekne dost rozzlobeně Sára "A co udělala?" "Domluvila soutěž v ENAMu." Požaluje to na ni Sára "No a?" "Co no a? Ty si neslyšela, že ENAM je největší drbárna?!" "Jo, slyšela.. ale pokud jde o jejich soutěže, tak ty jsou celkem fajn.." Nakonec to tedy uzná i Sára a po jejich hovoru napíše holkám SMSku, která zní "ZITRA NA NAMKU V DEVET RANO,VEMTE SI SLUSNE OBLECENI. JDEM DO ENAMU."

To By Continued

1. Co se bude dít v ENAMu?
2. Co budou ostatní holky říkat na to, že jdou na soutěž místo na rozhovor?
3. Co se ještě stane?
4. Líbil se vám díl?

Vaše Terra

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama