Chcete rozhovor? ZDE
Nebo píšete reklamy? ZDE
Máte problém či dotaz? ZDE
Chcete scénář na přání? ZDE
Chcete ohodnotit příběh? ZDE
(v současnosti neaktivní, nepište a ani si nic neobjednávejte.. občas se sem ještě dívám, ale nezaručuji, že bych uskutečnila nějakou objednávku)

Cesta za lepším..

2. ledna 2012 v 13:46 | Terra |  Téma týdne...
Ginger Kolbesová (18) má za sebou dost těžký rok v kterém se rozešla nejméně s deseti kluky, přišla o všechny peníze a momentálně žije na ulici, kde se živí.. no, jak myslíte? Svým tělem si vydělává na jídlo a základní potřeby, ale její život se od začátku změní...
Chcete vědět jak? Tak klik. na cč


Jako každý den mě probudí kámoška (River) s kterou si sdílíme problémy a která to měla v životě ještě těžší než já. River už má za sebou asi 15 let na ulici, poněvadž v 5-ti utekla z děcáku.. nikdo ji tam stejně nechtěl... nikdo ani nevěděl, že žije. Její matka ji odložila asi v jednom měsíci k popelnici a našel ji jeden bezdomovec s kudlou v ruce. Prý byl zarostený jako pračlověk,(:D) ale jinak hodný pán. Byl to manažer, ale zkrachoval a byl pokrk v dluzích, tak se jednou před Vánoci ocitl na ulici. Stejně je ulice nejkrásnější.. můžete si spát kde se vám zachce a nikdo z vašich "bratří" vás neokřikuje co jíte nebo pijete, protože oni dělají to samé. Když jsem se ocitla na ulici, tak se mě ujmula Riverina "rodina", která mě přijala za svou. Před tím než jsem přiklusala, tak se jejich rodinka ještě uživila, ale pak jsem musela přispět i já. K prostituctví mě přizval Riveriin "brácha" Trunder a to tak, že šel jednu noc za mnou a najednou TO se mnou dělal (Za peníze). Když se se mnou "dosexoval", tak mi navrhl ať chodím každou noc k benzince, že prý jsem dobrá a že si vydělám nějaké prachy a já blbá mu věřila. Ne, že bych si vydělala málo.. o to nejde, ale lidi mě pomalu začínali brát jako šlapku, která je bůh ví jak nemocná. Měli pravdu. Bohužel. Jsem HIV pozitivní. Celá moje "rodina" má tuto zákeřnou nemoc, neboť jsme se tak všichni živili. Kdy konečně přijdou ty lepší zítřky?
Pomalu jsem k benzince přestala chodit, protože už mi to přišlo docela zbytečné a tak jsem si šla z toho zbytku peněz co mi zbyli koupit nové oblečení.. chtěla jsem novou práci. Prošla jsem přes miliony pracovních přiležitostí, kde se mnou nechtěli nic mít, jakmile se dozvěděli, že jsem nemocná. Až jednou, šla jsem nakoupit něco na zub a v tom mě zastavil nějaký týpek v kvádru. Vypadal jak nějaký ředitel či co a slíbil mi tu nejlepší práci všech dob. Neřekl však jakou a tak jsem mu řekla "Dokud mi neřekneš o co kráčí, tak musím říct ne!" "Nu, dobrá.. budeš fotit fotky pro tenhle plátek a dávej si záležet ať ty památky a osobnosti nafotíš hezky." Ztuhnu "Fotit osobnosti! To byl vždycky můj sen!" Rozjasním se "Tak to jsem našel tu pravou." Řekne a dá mi svoji vizitku. "Zítra!" Řeknu šťastně. Focení miluju! Dokonce jsem byla na střední na oboru fotograf. Konečně mě něco bude bavit...
A co na to moje "rodina"? No byli rádi! Slavili pomalu celou noc, přičemž já jsem kolem jedenácté hodiny šla spát. Je to úžasné!(:D)

The End

P.S. Tak snad se příběh líbil.;)
Vaše Terra
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amia Amia | Web | 6. ledna 2012 v 12:41 | Reagovat

Terra co píše vždycky? :-)

2 Terra Terra | Web | 6. ledna 2012 v 20:37 | Reagovat

[1]: No, po pravdě nepíšu vždycky. Jen jsem na druhém blogu pribehy-do-kapsy.blog.cz neměla návrh na vlastní název pro příběh a inspirace se mi  nedostávala delší dobu a tak jsem prostě psala na TT.
PS. Tak jsem teda píšu vždycky.;))

3 Terra Terra | Web | 6. ledna 2012 v 20:39 | Reagovat

[2]: Chyba!: Tak tedy píšu vždycky, no... ;) (Tak mi to dává větší smysl)
PS. Ještě kdyby to někdo komentoval a tak mi poradil, co je špatně a co výtečně.;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama