Chcete rozhovor? ZDE
Nebo píšete reklamy? ZDE
Máte problém či dotaz? ZDE
Chcete scénář na přání? ZDE
Chcete ohodnotit příběh? ZDE
(v současnosti neaktivní, nepište a ani si nic neobjednávejte.. občas se sem ještě dívám, ale nezaručuji, že bych uskutečnila nějakou objednávku)

Jsem nevinná (!)

16. ledna 2012 v 19:20 | Terra |  Téma týdne...
Marthyn Lordová (24) má velké problémy s policií a nejen s ní. Někdo na ni prásknul, že vykradla banku a ona se chce očistit a tak hledá toho zločince. Schovává se před zákonem, jí z popelnic, spí v křoví. Ne.. neživí se tělem, na to je moc bojácná. Najde toho zločince nebo nakonec skončí ve vězení?

Je sedm ráno.. zrovna vyvážejí odpadky. Sakra! Propásla jsem snídani. Najednou v trávě uvidím něco neobvyklého... nahnu se k tomu. Fuj! Pomyslím si při pohledu na nechutně smradlavé hovno. Mé druhé (prase) si zase pomyslí Mňam! Dej si! Já se k tomu přiblížím, vemu to do ruky a kousnu si. První sousto mi moc nechutná, ale jak jím dál, tak už začíná jelikož si to vždycky přikousnu s jahodou, kterou slečna Scottová pěstuje pro své adoptované dětičky. Jak pomalu dojídám, tak mě uvidí nějaký člověk a jak uvidí co jím, tak se hnusně podívá a hodí po mě rohlík. "Děkuji!" Řeknu slušně a jdu zajíst hovno. Už nemám v puse takovou odpornou pachuť.
Pak se vydám na cestu do města.
Zjistila jsem, že údajný pachatel pracuje v cestovce jako nadřízený. Dost se divím.. jak můžou zaměstnat takého grázla?! Když tam dojdu, tak se zeptám na Ing. Carla Gereva. "To jsem já. Přejete si?" Odpoví mi jeden zaměstnanec s pleškou na hlavě, který sedí vlevo. Na stole má fotky.. zřejmě dětí a manželky. Už chápu. "Můžu v soukromí?" Zeptám se a v tom se ozve jeden z jeho podřízených "Šéfe.. není tahleta poněkud mladá?" Carl se usměje, zavrtí hlavou a obrátí se ke mě "Tak pojďte dozadu, slečno." Já se tedy vydám do jeho kanceláře.
Zavřu za sebou a Carl se mě zeptá "Tak kdo jste a co máte na srdci?" "Já jsem Marthyn Lordová a jsem u vás kvůli tomuhle..." Ukážu mu papír na kterém je obeznámení, že na mě byl vydán zatykač. Carl už jde k telefonu a chystá se vytočit číslo, já mu vemu sluchátko a zavěsím. "Co po mě chcete?" Zeptá se bojácně "Pravdu," Začnu "Chci vědět kdo to doopravdy udělal." Naléhám "To nevím.. dostal jsem přímý rozkaz, že to mám hodit na vás." Zřejmě to asi fakt netuší "Od koho?" Dále se ptám a on mi namísto odpovědi ukáže telefonní číslo "Odtud ten člověk volal," pokračuje "Představil se jako Robin Hood." Robin Hood? Začne mi svítat. Byla jsem bohatá, Carl chudý. "Kolik vám za to dal?" Inženýrovi už začínají praskat zuby vztekem "Myslíte, že se nechám uplatit?" Já se stále ptám "Kolik?" Nervy už mu povolují "10 000 korun" Oddychne si. Vyjevím oči.. tolik jsem nečekala. To je suma. Pro mě málo, pro "Robina Hooda" málo (když vykradl banku) a pro Carla i s jeho platem moc.
Carl se mi i přes jeho plešku líbí, vždycky mě tací vzrušovali. Kdo je ten záhadný "Robin Hood"? Ptám se sama sebe v zápalu myšlenek. "Představil se jen jako Robin Hood?" Zeptám se náruživě "Vlastně ne," nedochází mi proč s tím čekal až do teďka "I jako Larry McQeen." Dopoví. Já jsem celá zkoprněla. Necítím nohy. "E..." Koktám "Ehm.. máte vodu?" Zeptám se chraplavým hlasem "Ale jistě." Řekne a podá mi vodu. Já se jí napiju "Děkuji." Carl se mě ani nemusel ptát a poznal, že ho znám "Asi byste to měla nahlásit.." Nabídne mi "Ne já. To vy." Rozhodnu, Carl souhlasí a po mém boku se vydává na policii. Já ho v půli cesty opustím a domluvím se s ním na signálu, kterým je hvýzdnutí.
Takže jakmile ho uslyším, tak mohu vylézt ze křoví. Když po půl hodince slyším výsknutí, domyslím si, že je to Carl a proto vylezu. Je s ním policie. Teď mě zabasnou. Povzdychnu si. Už jsou skoro u mě. "Dobrý den!" Pozdraví mě jeden z policistů, který si i zacpe nos. No co? Tak smrdím! "Dobrý den!" Pozdrav mu oplatím "Je mi líto, že jsme vás podezírali," Začne první "Ale vzhledem k pozměněné výpovědi pana Geneva musíme uznat, že jsme hledali nesprávnou.." Druhému policistovi dojde dech a proto se rozkašle "Náš hlavní podezřelý je Larry McQeen." Dopoví slova podplukovníka Manžora. Jsem šťastná. Konečně se můžu vrátit domů. Otočím se na patě a uslyším jen slabé "Ahoj!" jak utíkám. Doma si dopřeju teplou sprchu a pak relaxační koupel. Jdu si lehnout do postýlky a usnu jako zabitá (:D).

Dlouho na to najdou Larryho McQeena a zatknou ho,
pak se Marthyn začne s Carlem vídat čím dál častěji a oba se do sebe zamilují.
Po nějaké době mají nádhernou svatbu, neboť Carl byl vdovec s tříletým synem,
kterého měla Marthyn k smrti ráda.;))

KONEC

Za jakéko-li okomentování článku budu jen ráda
Moje tvorba, veškeré kopírování je zakázáno.
Vaše Terra
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Bjela Bjela | Web | 16. ledna 2012 v 19:38 | Reagovat

Skus přýžťe ďeleňý na otstafce...

2 Meggy Meggy | Web | 16. ledna 2012 v 21:14 | Reagovat

Celkem dobrý nápad. Ale možná by nestálo za to, trochu to rozpracovat ;) Konec je podle mě moc rychlý v porovnání s rozsáhlým začátkem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama