Chcete rozhovor? ZDE
Nebo píšete reklamy? ZDE
Máte problém či dotaz? ZDE
Chcete scénář na přání? ZDE
Chcete ohodnotit příběh? ZDE
(v současnosti neaktivní, nepište a ani si nic neobjednávejte.. občas se sem ještě dívám, ale nezaručuji, že bych uskutečnila nějakou objednávku)

Pomsta bývá krutá, ale nemusí se pokaždé podařit

12. ledna 2012 v 21:07 | Terra |  Téma týdne...
Když začala Bianca Monerová (15) chodit na novou školu její život se rázem změnil k horšímu. Nikdo ji nenáviděl a to jen proto, že se pěkně oblékala a všeobecně jí to slušelo. Spolužačky jí ani tak nezáviděli vzhled jako tak, že ji nenáviděli. Byli outsideři. Ona ne, ona byla budoucí namyšlená modelka, která se chtěla mstít..


Nebyla zrovna chytrá a tak si usmyslela, že nejlepší způsob jak se pomstít je ten, co chce ona ze všeho nejvíc... být modelkou se vším všudy. Spolužačkám byla, ale tak akorát u pr.... a proto vymyslela plán B, který spočíval v jednoduchosti a jak Bianca říkává: V jednoduchosti je krása, ale ona moc jednoduchá nebyla. Rozhodla se jim dát do pití nějakou "medicínu". Byl to ve skutečnosti prášek na spaní a ona si přála, ať to spolužačky nemají vůbec lehké s učiteli. Jenže se napila z pití jedné spolužaček a už chrněla na podlaze, pak přišla do třídy jejich třídní, zeptala se co se stalo, Biancu probudila, pokárala ji a ona už zase usínala. Jak spala, tak z ní ve spánku udělali outsidera.. dali ji staromódní brýle, sukni, košili, vlasy ji zamastili a bylo hotovo. Nová Bianca Monerová. A jelikož byla napůl vzhůru a napůl, tak se vším souhlasila. Jak se probudila, tak usoudila, že z ní při takovémhle vzhledu modelka nikdy nebude.

The End

A pointa? Ne vždy se každému pomsta podaří.
Líbilo se? (díky za kritiku)
Budu ráda za každý komentář.:DD
Mějte se!
Vaše Terra
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Snuky Snuky | E-mail | Web | 12. ledna 2012 v 21:18 | Reagovat

Pěkný umíš psát a moc :)

2 imagineinfinity imagineinfinity | Web | 12. ledna 2012 v 21:22 | Reagovat

Ahoj, prosím, pomoz mi a přidej se ke mě..:) Jde pouze o malý čas strávený na mém blogu a přečtením mého článku.

Rozjíždím svůj blog o mém hubnutí, tak prosím, udělej mi tu radost a ...koukni :) Děkuji! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama