Chcete rozhovor? ZDE
Nebo píšete reklamy? ZDE
Máte problém či dotaz? ZDE
Chcete scénář na přání? ZDE
Chcete ohodnotit příběh? ZDE
(v současnosti neaktivní, nepište a ani si nic neobjednávejte.. občas se sem ještě dívám, ale nezaručuji, že bych uskutečnila nějakou objednávku)

Srdce hledí na lásku 3. díl - Nevinní

16. ledna 2012 v 19:57 | Terra |  Srdce hledí na lásku
Třetí pokračování příběhu Adriany Zimbabvové, která je ze Zlína a s mamkou se kvůli otcovi, který dnes přijde na večeři přestěhovala do Bratislavi. Přijde s Adrianiným nevlastním bráchou (puberťáckým spratkem) Ivanem.
Pro připomínku: Pozvala je Adrianina mamka.
Budou s těma dvěma problémy?

Už je skoro osm večer.. za chvilku přileze fotr s Ivanem, tím úlisným malým harantem. V tu ránu mě z *přemýšlení* vytrhne zvonek u dveří. "Adri... Utíkej otevřít!" Zařve mamka z kuchyně. Jasně, celá žhavá. Pomyslím si a jdu otevřít. "Čau Adriano! Kde je mamka?" Zeptá se otec "Nazdar," Znuděně "Je v kuchyni." Pak drkne do Ivana, ať mi dá kytku. Ten mi ji dá a zamumle si pod nos něco ve smyslu "Téda! To je fakt kočka!" Od něj mi to přijde jak urážka, ale kdyby to řekl můj miláček, tak by to byla poklona. Jak já chci zpátky! Říkám si.
Otec s Ivanem se zujou a každý míří na jiné místo. Fotr k mamce do kuchyně a už slyším jen "Chceš pomoct?" Mamka s tím souhlasí a tak začnou oba kuchtit. Ivan šel mezitím ke mě do pokoje. Co tím k sakru sleduje? Ptám se sama sebe a kráčím k sobě. Vypadá to, že se mladý Ivan moc nezměnil. "Co to jako děláš s mými věcmi?" Zakřičím na něj "Nic. Jen mě to strašně vzrušuje." Zašklebím se "Co?" On si ťuká na čelo jako bych to nevěděla "Mít sex v bordelu!" Teď už vážně zuřím "Copak si myslíš, že jsem nějaká štětka? Co tě ten otec učí?!" Ivan si začíná rozepínat poklopec "Jasně. Otec říkal, že se tak s tvou matkou živíte." Nestačím se divit.. proto vzali tu mamčinu nabídku návštěvy. Okamžitě utíkám ke dveřím, vezmu za kliku a ... je ZAMČENO!!! Ivan se ke mě pomalu blíží a já stále říkám "Proč Bože? Proč? Vždyť jsem nevinná!? Co jsem udělala?"

To By Continued

1. Co jí Ivan udělá?
2. Záchrání ji někdo?
3. Jací vám přijdou ti dva?
4. Líbil se vám příběh?

Za jakéko-li okomentování článku budu ráda.
Moje tvorba, nekopírovat.

Vaše Terra
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ančísek Ančísek | Web | 16. ledna 2012 v 20:30 | Reagovat

Čauky,dáš mi pls hlas tu: http://fan-vampirediaries.blog.cz/1201/beautiful-design-blog-5-kolo-vyhodnoceni (Ančísek) ? Už se rozhoduje o vítězce !!! :) děkuju moc,vrátím-stačí písnout (do reklam) :)

2 Terra Terra | Web | 16. ledna 2012 v 20:34 | Reagovat

[1]: Nechci ti nic říkat, ale nahoře mám rubriku reklamy. Promiň hlas ti nedám, poněvadž už mě štvou tyhlety reklamy do obyč. článků. Jestli chceš tak moc můj hlas, tak si o něj napiš do reklam. Máš poslední šanci...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama